Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plastikou ke spokojenějšímu "já"

3. 12. 2018

                Jednou z oblíbených metod jak si zvýšit sebevědomí je plastická operace. Dnes je velice populární zvětšování rtů, prsou, naopak zmenšování břicha, stehen, zadečku a vyhlazování vrásek. A já se ptám proč? Než jsem se odebrala k psaní tohoto článku, koukla jsem namátkou na google. A nestačila jsem se divit.

 

                Nechci nic citovat, ale zrovna jako první mi vyběhla prý jedna z nejprestižnějších klinik v česku. Je tak dobrá, že si ji pro spolupráci vybrala i jedna nejmenovaná televize na jeden nejmenovaný pořad, který je tu právě proto, aby lidi dělal krásné a sebevědomé. To je pořádná zásluha, ale říkám si, nešlo by to jinak než tím, že mi někde něco uřežou a někde něco nafouknou? Abych neodbočovala od těch stránek, musím říct, že nabízí snad všechno, na co si člověk vzpomene. Ale ty ceny. To si člověk musí moct dovolit. Navíc si nedokážu představit, že dám cca 50 000 korun a pak do mě budou hodinu řezat. Budu mít nějakou rekonvalescenci a navíc co si budeme nalhávat, ne každému může třeba implantát sednout. Někteří lidé mají problémy s tím, že si tělo na implantát nechce zvyknout. A toto všechno podstupuju za tyhle peníze. A na víc velká část těchto zákroků není na pořád. Tělo se stále hýbe, vyvíjí až do samotné smrti. A tak nemůžeme očekávat, že vše zůstane na svém místě.

               

                Abych se vrátila k tomu pořadu, já jej neodsuzuji. Je vidět, že lidé, kteří do pořadu přicházejí, potřebují pomoct. Od této televize je pěkné, že do takových lidí vrazí peníze a zákroky jim zaplatí. Ale! Podle mě by bohatě stačilo ty lidi upravit bez zákroků. Nový účes, šatník a make-up udělá své. Navíc existuje spousta procedur na vyžehlení vrásek, vyčistění pleti a odstranění váčků pod očima – o tom ale až příště – tak proč hned řezat? Dál teda ještě chápu a obdivuji, že svým klientům zařídí třeba nové zuby. To je parádní, protože je mezi námi spousta lidí, kteří by zuby potřebovali, ale je to finančně hodně náročné a nemůžou si to zrovna teď (a většinou ani potom) dovolit (protože když už člověk něco odloží jednou, může to odkládat donekonečna).

 

                Z většiny případů tam chodí ženy, které chtějí vylepšit, protože už si nepřipadají jako ženy. Jsou poznamenány životem, staráním se o manžela, děti a domácnost. A to je milé dámy velmi záslužná páce. Nedivím se, že si po několika letech neskutečného kolotoče od plenek ke sporáku a zpět, potřebujete dodat sebevědomí. Ale většinou jsou tam ženy, které už mají děti odrostlé a nemusí jim stát pořád za ***. Když na to ten čas máte, udělejte si holčičí den. Kupte si něco krásného na sebe, zajděte si na kosmetiku nebo ke kadeřníkovi, nebo třeba s kamarádkou na kafe či do kina na něco, na co by s vámi manžel nešel. Úspěch zaručen. Zase se začnete cítit jako ženské, vaše sebevědomí se vrátí na své původní místo a omládnete o víc než 10 let.

 

                Mimochodem, aby to nevypadalo, že odsuzuji plastickou chirurgii, musím napravit, co jsem spáchala. Není to pravda. Plastická chirurgie je velice záslužné odvětví medicíny. Dokážou napravit to, co nic jiného napravit nedokáže. Ale zrovna teď mluvím o zlomeném nosu, který zůstává i po uzdravení trčet na všechny strany. A nebo o popáleninách na obličeji a těchto problémech. Klobouk dolů každému plastickému chirurgovi, který dokáže vrátit člověku JEHO tvář.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 14783
Měsíc: 1106
Den: 32