Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tegreen

29. 1. 2018

Dnes jsem se rozhodla představit vám, pro mě zázrak nejen v kosmetice ale i zdraví. Tegreen je doplněk stravy vytvořený ze zeleného čaje. Je to jedna z nejčistších forem zeleného čaje. Nahrazuje konzumaci zeleného čaje jako takového.

                Když jsem zelený čaj konzumovala v kapslích já, cítila jsem se báječně. I po nočních akcích jsem byla schopna ráno vyskočit z postele a začít okamžitě jednat. Mozek mi fungoval na 100% celý den. Byla jsem plná energie, ráno se mi lépe vstávalo a večer klidně usínalo. I můj přítel se divil, když jsem ráno vyskočila z postele a začala chystat snídani a kávu do postele bez mrknutí oka. Ranní vypravování z domu bylo „bezbolestné“ a rychlé.

                A viditelné účinky mě také překvapovaly. Měla jsem čitší pleť bez akné, bez mazu, bez kruhů pod očima a pleť byla nádherně hydratovaná. Navíc jsem měla nádherně dlouhé a pevné nehty, které se nedvojily a zaznamenala jsem rychlejší růst vlasů. Vlasy se netřepily, byly lesklé, pevné a poddajné. Navíc na nich ani nebylo znát časté žehlení a fénování. Na vlasy jsem měla spousty chvály. A šamponem od firmy Balea to asi určitě nebylo.

                Navíc tyto účinky zeleného čaje neseženete ani ve formě pytlíků nebo granulí. Musí to být jen sypaná směs. A hlavně je to ideál pro lidi jako jsem já, kterým zelený čaj v hrníčku nechutná, nebo i pro ty, co prostě jen nemá čas pít denně tři šálky kvalitního, sypaného, zeleného čaje.  

                V případě zájmu se nebojte mě kontaktovat pro více info. J

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 9896
Měsíc: 216
Den: 7